ימים סמויים

הבהרה מופתעת מעט

להפתעתי הרבה עושה רושם שעלי לומר זאת במפורש: תמונות חלונות הראווה של סטימצקי המפוצצים בעותקים של ספרי שהעליתי כאן בפוסט הקודם הן עבודות פוטושופ מיומנות של חבריי דורון חובב ואילנה זיידמן (שגם עיצבה את כריכת הספר). העובדה שקיומן התקבל על ידי הקוראים (לפחות אלא מביניהם שבחרו להגיב) בטבעיות רבה כל כך מעוררת בי זנבות רבים של מחשבה המתנפצים כולם אל קיר גבוה של תמיהה: כיצד להבין זאת? 

Standard

7 thoughts on “הבהרה מופתעת מעט

 1. אלה says:

  מה קרה? מתקשים להתמודד עם קצת אירוניה? אני חושבת שזה היה תרגיל מבריק של להראות איך המצב יכול להיראות אחרת, וגם את הפנטזיה של המשורר. דווקא הרצינות שבה אנשים הגיבו מראה הרבה. וגם זה שלא הגיבו על ההבהרה מראה איך התנפצה האשליה המשמחת.

  Like

 2. בתור אחת שלא מאמינה לכל מה שהיא קוראת באינטרנט, אני בוחרת לא להאמין להבהרה. סתם הצטנעות זולה. אלכס, לא מתאים לך (אם אתה באמת קיים ולא סתם דמות אינטרנט שאיזה ילדה משועממת בת תשע וחצי המציאה), מזמן לא הייתי בארץ אבל אני עדיין מזהה חלון ראווה של סטימצקי. טוב מראה עיניים וכו’. אני מייד הולכת להשקיע במניות של הספר, וממליצה לך, יקירי, להתחיל לעבוד על “עוד ימים סמויים”, ספר ההמשך.

  Like

 3. מילי צודקת, אני מתנצל בפני הקוראים על ההטעיה הכפולה. חלון הוא חלון הוא חלון.
  “ימים סמויים 2 – שובו של הדג” נמצא בכתובים בימים אלה.

  Like

 4. אבל מה שאתה כותב זו שירה!
  באמת לעולם לא אבין את השיעמום ועליבות הנפש של אנשים המקדישים מזמנם וממרצם כדי לקרוא דברים שלא מוצאים חן בעיניהם, ולכתוב דברי גנאי.
  כשאני פוגשת באתר שאינו מוצא חן בעיני, אני הולכת לקרוא משהו אחר. אפשר לחשוב שכל בלוג הוא הערוץ הראשון לפני שהיו עוד ערוצים.
  יש לזה איזה הסבר? לדעתי זו תופעה שמצריכה מחקר פסיכולוגי. צח, אם אשלח לך שאלון תענה לי על מספר שאלות? זה לטובת כלל קהילת הטרולים, אולי פשוט אנחנו לא מבינים אותכם….

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s